- troszkę o nas/about us

 

"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie"

George G. Vest

   

Hodowla Domi Pearl (FCI) powstałła w roku 2004 i jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Białystok. 

hodowane przez nas rasy - biały owczarek szwajcarski

owczarek szetlandzki

cavalier kong charles spaniel

     

Witam na stronach hodowli psów rasowych Domi Pearl. Zapraszam do zapoznania się z moimi podopiecznymi. Znajdziesz wiele informacji z życia hodowli a także porad jak wychować szczenię, jak przygotować się na przybycie nowego członka rodziny, jak ważna jest socjalizacja i odpowiednie wychowanie pupila. Strona ciągle jest aktualizowana i udoskonalana, warto zaglądać tu systematycznie i zapoznawać się z nowymi treściami. Wszystkie zamieszczone tu artykuły są pisane przeze mnie i oparte wyłącznie na moich doświadczeniach. Życzę miłęj lektury i wierzę, że będziesz tu częstym gościem.

  

Psy są moją pasją i sposobem na to aby nie dać się zwariować w tym zaganianym świecie. Uwielbiam spędzać czas w ich towarzystwie, spacery, szkolenia, wspólna zabawa a nawet wspólne spanie. Staram się aby każdy z moich podopiecznych czuł się komfortowo i miał zapewnione maksymalnie dobre warunki i dbam o zaspokojenie ich potrzeb a potrzeby psa to przede wszystkim nasza mądra miłość do niego, pełna miska, duża dawka naszego towarzystwa i odpowiednia dawka ruchu, zdrowe wychowanie oparte na zrozumieniu psiej psychiki.

  

Jesteśmy zarejestrowani w Związku Kynologicznym w Polsce o, Białystok

Celina Jakimowicz