Nowości/News

 

W dniu 04.06.2016 r. przyszły  na świat szczenięta. Rodzicami są BRASCO Domi Pearl i  WHITE LADY z  Chaty  Leona

osoby zainteresowane rezerwacją malucha zapraszam do kontaktu telefonicznego

     Miot "I" (klik)

 

 

I lokata w rankingu wystawowym

   

Ranking wystawowy 2013 organizowany przez forum białego owczarka szwajcarskiego, wyniki rankingu bardzo zadowalające dla mojej hodowli

Hodowla DOMI PEARL - I lokata w kategorii najlepsza hodowla miło mi tym bardziej, że otrzymałam ten tytuł po raz 4 z rzędu

KEID Domi Pearl - I lokata w kategorii najlepszy dorosły pies, PRINCE PORTOS Domi Pearl - III lokata w kategorii najlepszy junior-pies.

  

PORTOS młodzieżowym championem Polski

   

Biały owczarek szwajcarski PRINCE PORTOS Domi Pearl został MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI  - brawo Portos, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

  

Szczenięta BOS

   

Miło nam poinformować zainteresowanych, że 16.09.2013 r, przyszedłna świat  miot  "T"  . Rodzicami szczeniąt są BAISHA i Dantes.

  

Keid Domi Pearl Championem Polski

   

Nasz biały gwiazdor KEID Domi Pearl, biały owczarek szwajcarski jest już oficjalnie championem Polski. Właśnie odebrał dyplom i od tej pory będzie rywalizował na wystawach w klasie championów. Moje wielkie gratulacje i podziękowania dla właścicieli za doskonałe przygotowanie i prezentację psa na wystawach.

  

Mamy szczenięta BOS

   

8 września 2012 urodziły nam się maluszki po Baishy i Dantesie :).

Zaintesesowanych  zapraszam do rezerwcji szczeniąt. Wolne 2 pieski i 2 suczki.

Zdjęcia szczeniąt wkrótce będą dostępne w zakładce szczenięta - biały owczarek szwajcarski

 

KEID znowu triumfuje !

  

 W chwilach gdy naświat przychodziło jego rodzeństwo  KEID uzyskał tytuł Zwycięzca Rasy (BOB ) na stołecznej wystawie psów rasowych w Warszawie 8.09.2012 r a w finałach w bardzo silnej stawce uzyskał II lokatę (BOG 2) - wielkie gratulacje

  

  

Lord Leonardo zagrał w reklamie

  

Lord Leonardo Domi Pearl - po domowemu Kibic został gwiazdą reklamy :) zapraszam do obejrzenia :

  

LORD LEXUS Domi Pearl - Młodzieżowym Championem Polski

   

Na VI Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Białymstoku psy z naszej hodowli odniosły swoje kolejne sukcesy, LORD LEXUS zakończył Młodzieżowy Championat Polski, KEID zdobył kolejne CWC liczące się do "dużego championatu i CACIB, zadebiutowała maleńka Nastazie (cavalier) w klasie szczeniąt i zdobyła tytuł najlepszego szczenięcia i ocenę wybitnie obiecującą, był to też debiut wystawowy naszej BOS-kiej ODESSY, która w klasie baby zdobyła ocenę wybitnie obiecującą i tytuł best baby. 

  

LORD LEXUS Domi PearlODESSA Domi Pearl

Ranking wystawowy za 2011r.

    

Miło mi poinformować, że hodowla Domi Pearl po raz drugi z rzędu znalazłą się na pierwszej pozycji w kategori "Najlepsza hodowla" wg rankingu organizowanego przez forum BOS - bardzo dziękuję.

  

Nasze psy jako dogoterapeuci

 

OAK WHISKY Domi Pearl rozpoczyna pracę w dogoterapii  - klik  oraz  www.edytastanczyk.eu

   

Dziewczynka ma dopiero 9 miesięcy wiec jeszcze sporo pracy przed nią ale w TYCH rękach na pewno dużo osiągnie. Trztymam kciuki za dalsze szkolenia i efektywną pracę. Dziękuję Pani Edyto 

NIe jest to pierwszy pies z naszej hodowli, który sprawdził się w tej roli. Wcześniej z powodzeniem kyrs zaliczył Daiki Okami - biały owczarek szwajcarski, oraz Juliette - cavalier king charles spaniel.

KEID Domi Pearl - BIS JUNIOR I

    

Na  XXVI KWPR w Radomiu KEID zaprezentował się doskonale zdobywając najwyższe podium w wyborach najpiękniejszego juniora wystawy

Ranking 2012

  

Nasza hodowla po raz trzeci z rzędu uzyskała   I  lokatę   w rankingu na najlepszą hodowlę białego owczarka szwajcarskkiego !!!

( ranking organizowany jest przez forum białego owczarka szwajcarskiego).

Bardzo mnie cieszy ten sukces i dziękuję wszystkim, którzy się do niego przyczynili, sama nie osiągnęła bym rak wiele. Tak więc po raz kolejny dziękuję wszystkim właścicielom moich BOS-ów za prezentowanie swoich pupili na wystawach a w szczególnosci dla właścicieli Keida, Gangstera, Gordona, , Lorda Lexusa, Dollara. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie przybędzie nam jeszcze jakaś "perełka" :)

KEID Domi Pearl Młodzieżowym Championem Polski

Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie w dniu 8 lipca 2012 r. Keid uzyskał kolejny sukces. Został Zwycięzcą Młodzieży i tym samym zakończył bój o tytuł Młodzieżowego Championa Polski.

GORDON Domi Pearl - nowy CHAMPION POLSKI

   

Wielkie gratulacje dla Gordona i jego Pani za zdobycie championatu